Анонс-круглого столу «Миколаївцям — ефективний бюджет!»

11 березня 2016, 22:25

Що заважає отримати гідну якість муніципальних послуг за справедливу ціну?

Що з цим робити?

Відповідь на ці та інші питання запрошуємо обговорити представників громадськості, малого/середнього бізнесу фракцій місцевих організацій політичних партій миколаївського міського голову ЗМІ за круглим столом, що відбудеться 18 березня 2016 р. з 11-00 -13-00 у конференц-залі бізнес центру Олександрівський (вул. Нікольська буд. 25, м. Миколаїв» ). Початок реєстрації учасників круглого столу о 10-45. Програма круглого столу

Миколаївській міській голова, представники більшості фракцій місцевих організацій політичних партій у жовтні-листопаді підписали «Угоди про співпрацю та публічну відповідальність» — з «Фондом розвитку міста Миколаєва» (ФРММ) — координатором миколаївського «Партнерства за прозорі місцеві бюджети» . Настав час підвести перші результати на шляху до прозорого та ефективного місцевого самоврядування та уточнити подальші спільні кроки у сфері прозорого та ефективного місцевого бюджету.

Також буде презентовано новий конкурс грантів ФРММ при підтримці NED на тему: «Солідарні дії об’єднань громадян та місцевого бізнесу для ефективних бюджетів Миколаївщини – 2016 р.» та набор на навчання з складання заявок на конкурс.

Експерт та Модератор — Тетяна Золотухіна, керівник миколаївської громадської приймальні Українського Гельсінського фонду прав людини (УГСПЛ), експерт ФРММ,

Заявки на участь (П.І.Б, організація, телефон) чекаємо до 17 -00 17.03.2016 р.  за адресою:E-mail: fondnikol@gmail.com, тел/факс (0512) 47-38-79.

Прес-служба ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва».

_____________________________________________________________________

Круглий стіл проходить в рамках проекту «За добропорядний, прозорий бюджет у м. Миколаєві!». Проект реалізується «Фондом розвитку г Миколаєва» і газетою «Вечірній Миколаїв» в рамках ініціативи «Громадянське суспільство і медіа — за прозорі місцеві бюджети». Ініціатива підтримана Одеської ОО ВГО «Комітет виборців України», Фондом «Відкрите суспільство» — координатора та методиста партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» За кошти Євросоюзу та Посольства Фінляндії в Україні.

ДЖЕРЕЛО

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %