Зборівчани спробували зануритися в антикорупційні інструменти

18 травня 2019, 12:43

Нажаль, ні міський голова ні заступники не змогли бути присутніми на тренінгу з Антикорупцінийних механізмів в ОТГ на якому фахівці з різних відділів, керівники та заступники керівників підрозділів в т.ч юридичного, освітянського, фінансового, членкині громадської організації, керівниці комунальних установ, спробували зануритися в тематику доброчесного управління в громаді.

Це було не просто всім, відчувалося, що учасники мають базовий досвід в сфері прийняття рішень органом влади, можливо хтось дистанціювався від теми, вважаючи що вона його не стосується, проте яскравий приклад із керівником одного із керівників КП в громаді яскраво демонструє, що ця тематика є актуальною для громади.

Проте практичні вправи, ділова гра проходили жваво, в гарній атмосфері, чому немало сприяли тренери-експерти Аналітичного центру розвитку міста "ЗЕОН" та Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети!" Микола та Марія Орлови.

Приємно, що чим далі учасники ознайомлювалися із інструментами, тим більше виникало зацікавленості. Відзначалися влучними коментарями нач.юридичного відділу, начфін, вразили своєю активністю в діловій грі персонажі, особливо "ЗМІ".

За наслідками тренінгу, який відбувався в рамках проекту "Доброчесні громади" програми DOBRE, представники громади обрали два інструменти до впровадження протягом наступних двох місяців: це Положення про консультації із громадськістю (або слухання) і Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %