![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/db_pic/news/original/news_2020-03-21_%5B1584786125.7945%5D.jpg)
Черговий успіх Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети!".
На початку березня під час візиту експерта Партнерства Тарас Халавка до Заводської ОТГ домовились з керівництвом про додаткове впровадження ще одного антикорупційного інструменту - Положення про консультації з громадськістю.
17 березня на черговій сесії селищна рада прийняла це Положення.
"Консультації з громадськістю - це важливий елемент в діяльності органів місцевого самоврядування, і хорошою практикою є його упорядкування", - зауважив експерт.