Закупівлі за бюджетні кошти мають стати електронними та прозорими

10 лютого 2016, 13:23

10 лютого відбулась розширена роз’яснювальна зустріч щодо переходу на електронні закупівлі товарів з використанням системи ProZorro. В нараді взяли участь представники Фінансового управління міської ради, керівники та бухгалтери бюджетних установ і комунальних підприємств міста.

Заступник міського голови Юрій Сметана довів до відома присутніх, що з 1 березня 2016 року закупівлю товарів, робіт, послуг, вартість яких не перевищує сум, визначених Законами України «Про здійснення державних закупівель» та «Про особливості закупівель в окремих сферах господарської діяльності», починаючи з 5 тис. грн., необхідно буде здійснювати через систему ProZorro.

Він рекомендував всім розпорядникам бюджетних коштів не чекати офіційного старту електронних закупівель, а вже зараз починати активно опрацьовувати цей механізм на практиці. Необхідно визначати його сильні та проблемні сторони, враховуючи досвід тих установ та організацій, які здійснюють закупівлі товарів з використанням автоматизованої інформаційної системи ProZorro.

Головний лікар КУ «Вознесенська центральна районна лікарня» Володимир Красьоха поділився досвідом установи у використанні системи електронних закупівель, зазначив, що такий механізм сприяє економії бюджетних коштів і підкреслив, що система ProZorro допоможе використовувати гроші громади ефективно та відкрито.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Виконавчого комітету ВМР

 

 

ДЖЕРЕЛО

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %