Відтепер антикорупційні механізми у Олександрівській ОТГ

25 жовтня 2017, 15:14

На черговій сесії Олександрівської селищної ради були прийняті рішення про затвердження Антикорупційної програми та Положення про врегулювання конфлікту інтересів. 

Це стало реальністю завдяки проекту "Запобігання корупції в об’єднаних територіальних громадах", що реалізується Громадським партнерством "За прозорі місцеві бюджети!" за підтримки програми USAID DOBRE.

Протягом останніх двох місяців представники ОТГ пройшли дводенний тренінг по антикорупційним механізмам, працювали у робочих групах над розробкою проектів рішень та презентували напрацювання на депутатських комісіях. Коуч-супровід громад здійснюють експерти партнерства Sergiy Averkov та Artur Chemerys.

Наступним кроком стане візуалізація бюджету ОТГ на платформі "Розумне місто".

Програма навчання та наставництва для громадян "Запобігання корупції в об'єднаних територіальних громадах" реалізується Громадським партнерством "За прозорі місцеві бюджети!" в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %