Відтепер антикорупційні механізми у Олександрівській ОТГ

25 жовтня 2017, 15:14

На черговій сесії Олександрівської селищної ради були прийняті рішення про затвердження Антикорупційної програми та Положення про врегулювання конфлікту інтересів. 

Це стало реальністю завдяки проекту "Запобігання корупції в об’єднаних територіальних громадах", що реалізується Громадським партнерством "За прозорі місцеві бюджети!" за підтримки програми USAID DOBRE.

Протягом останніх двох місяців представники ОТГ пройшли дводенний тренінг по антикорупційним механізмам, працювали у робочих групах над розробкою проектів рішень та презентували напрацювання на депутатських комісіях. Коуч-супровід громад здійснюють експерти партнерства Sergiy Averkov та Artur Chemerys.

Наступним кроком стане візуалізація бюджету ОТГ на платформі "Розумне місто".

Програма навчання та наставництва для громадян "Запобігання корупції в об'єднаних територіальних громадах" реалізується Громадським партнерством "За прозорі місцеві бюджети!" в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Білгород-Дністровська %