Відкритість даних для бюджетної установи - запорука прозорості та можливість отримувати якісну інформацію, - Максим Малашкін

09 березня 2016, 12:58

Розвиток відкритих даних – це пріоритетні напрямки для будь-якої демократичної країни, яка намагається співпрацювати з громадянами. Відкриті дані є значним напрямком, який дає поштовх для розвитку відповідної індустрії. Про це сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України - керівник апарату Максим Малашкін під час прес-конференції на тему «Відкриті дані в Україні: що і як маємо відкрити?».

За його словами, цифрова індустрія дає можливість забезпечити країну якісними послугами, сервісами та стартапами, які можуть бути реалізовані на підставі відкритих даних.

«Відкритість даних для установи, яка використовує бюджетні кошти – це прозорість, можливість аналізувати та отримувати інформацію» - сказав заступник Міністра.

Максим Малашкін подякував колегам з ПРО ООН за плідну підтримку. «Завдяки підтримці наших колег ми зробили оцінку стану готовності України до відкритих даних. З їхньою підтримкою будемо реалізовувати відповідну дорожню мапу», - додав він.

За словами урядовця, відкриті дані дадуть можливість ІТ-спеціалістам реалізувати себе на ринку України.

Нагадаємо, у 2015 році внесені зміни до  Закону України «Про доступ до публічної інформації» та прийнята постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про набори  даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

ДЖЕРЕЛО

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %