Видано просвітницьку брошуру «Як впливати на бюджет своєї громади?»

02 жовтня 2018, 14:37

Експерти Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» в рамках програми USAID DOBRE підготували просвітницьку брошуру «Як впливати на бюджет своєї громади?», яка цікаво та зрозуміло розповідає про базові принципи та форми участі громадян в бюджетному процесі.

Брошура містить інформацію про бюджетне законодавство, структуру основного фінансового документу громади, розповідає про етапи бюджетного процесу та участь громадян у ньому, а також дає зручні інструменти, за допомогою яких можна більше дізнатися про бюджет та вплинути на його формування.

А ще є Бюджетний календар, який детально інформує про те, в який місяць року відбувається той чи інший фінансовий процес та які ініціативи кожен громадянин може здійснювати у ті  чи інші періоди, якщо бажає активно впливати на життя свого міста або села та бути справді гарним господарем у рідній громаді.

Брошура поширюватиметься у друкованому вигляді під час масштабної інформаційної кампанії з підвищення бюджетної грамотності громадян, яка стартує в 50 громадах-партнерах програми USAID DOBRE вже в середині жовтня, а також у електронному вигляді в мережі Інтернет. 

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %