![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/db_pic/news/original/news_2020-06-04_%5B1591267271.5755%5D.jpg)
Необхідність переходити в онлайн через карантин - це ще одна нагода покращити комунікацію з молоддю, адже для молодих людей саме таке спілкування є цілком органічним і навіть подекуди краще сприймається, ніж офлайн.
Експерт Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети!" Тарас Халавка провів онлайн зустріч з представниками молодіжної ради Золотопотіцької громади.
Учасники ознайомилися з бюджетною інформацією, яка є на сайті громади, обговорили використання інструментів комунікацій між владою і громадою.
Активіст Українського Народного Дому Дмитро Міцевич розповів про досвід роботи Чернівецької міської учнівської ради.
Зважаючи на те, що громадська активність перебирається в онлайн, активіст Андрій Тужиков розповів молоді про цифрову безпеку в Інтернеті (зміна паролів, двофакторна автентифікація тощо).
Захід відбувся в рамках впровадження в громаді Антикорупційної програми та Положення про громадські консультації.