![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/photos/2024/03/27/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA_%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0_2024-03-27_%D0%BE_08.28.50.png)
В Острозькій міській раді (Рівненська область), яка бере участь у проєкті "Бюджетна партисипація від А до Я", що реалізується Громадським Партнерством "За прозорі місцеві бюджети!" за підтримки проєкту USAID "ГОВЕРЛА", прийнято два розпорядження міського голови, метою яких є посилення бюджетної прозорості в громаді.
Розпорядженням "Про організацію роботи щодо збору пропозицій від громадян до проєкту бюджету Острозької міської територіальної громади на 2025 рік та прогнозу бюджету на 2026-2027 роки" затверджено План заходів щодо організації інформаційної компанії по збору пропозицій від громадян. Він, зокрема, передбачає розробку форми для подачі пропозицій, проведення інформаційної кампанії для жителів громади, зустріч з молоддю громади тощо.
Згідно з розпорядженням "Про організацію роботи щодо розробки візуальної версії бюджету громади – Бюджету для громадян Острозької міської територіальної громади", фінансовому управлінню доручено організувати роботу з розробки Бюджету для громадян, який також планується презентувати жителям громади.
Документи ухвалено за консультаційної підтримки експертів Партнерства.
Ця публікація створена Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети» в рамках проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.