В Музиківській громаді Херсонської області відбувся тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ"

18 серпня 2017, 18:38

16-17 серпня під час тренінгу тренери Елла Петренко та Світлана Гудь ознайомили представників громадськості та влади Музиківської ОТГ з антикорупційними механізмами.

Тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ" був проведений в рамках проекту "Запобігання корупції в ОТГ: програма навчання та наставництва для територіальних громад", який реалізується Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети!", як компонент програми DOBRE.

Учасники з цікавістю слухали нову для себе інформацію про антикорупційну експертизу та антикорупційні ради, можливості платформи «Розумне місто», брали активну участь у практичних вправах, зацікавилися такими інструментами як консультації з громадськістю, наглядові ради комунальних підприємств та висвітлення інформації на порталі Є-дата.

В результаті тренінгу учасники розробили план дій щодо запровадження в Музиківській сільській раді таких інструментів, як положення про конкурсний відбір, допорогові закупівлі та постійне наповнення кабінетів на порталі Є-дата.

Серед учасників були представники майже всіх населених пунктів, які входять до складу ОТГ. На кінець другого дня тренінгу група стала єдиною командою і висловила побажання проводити наступні тренінги в такому ж виїзному форматі, адже це зближує людей і долає бар’єри. Кожен з учасників відчув себе частинкою єдиної громади, а не тільки Східного чи Музиківки.

Програма навчання та наставництва для громадян "Запобігання корупції в об'єднаних територіальних громадах" реалізується Громадським партнерством "За прозорі місцеві бюджети!" в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %