![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/db_pic/news/original/news_2020-07-29_%5B1596006712.6791%5D.jpg)
Минулого тижня у громаді презентували розроблений за підтримки експертів Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети" у рамках Програми DOBRE "Бюджет для громадян".
Аби ознайомити мешканців з бюджетним процесом громади, як наповнюється і на що витрачається її скарбничка та як люди можуть долучитися до цього, допомігши ідеями й пропозиціями, в усіх старостинським округах громади відбулися просвітницькі зустрічі. Учасники також змогли надати перші пропозиції до бюджету на наступний рік.