![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/db_pic/news/original/news_2020-09-10_%5B1599724550.6858%5D.jpg)
У Ніжинській громаді створено 10 Піклувальних рад при закладах освіти з 15 шкіл.
Як розповіла експертка Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети!" Тетяна Романовa, зараз у громаді завершується процес затвердження персонального складу Піклувальних рад при кожній школі та запускається їхня фактична робота.
Піклувальна рада – це орган самоврядування, який формується з представників підприємств, школи, батьків, громадськості з метою забезпечення сприятливих умов ефективної роботи навчального закладу.
"Коли ми говоримо про піклувальні ради, то в першу чергу, ми маємо на увазі співпрацю та спільну взаємодію адміністрації навчального закладу, батьків та всіх охочих задля розвитку освітніх закладів. Також це - про довіру, яка багато чого значить. І врешті-решт – це фінансова спроможність закладу освітитяк результат ефективної діяльності піклувальної ради" - пояснила експертка.