![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/db_pic/news/original/news_2019-06-03_%5B1559556394.8424%5D.jpg)
У п'ятницю, 31 травня, голова громадської організації «Суспільний добробут» та начальник відділу комунікацій Лиманської райдержадміністрації на Ярмарковій площі селища Доброслав провели акцію «Бюджетний пиріг Лиманського району».
Жителями району розповідали про формування районного бюджету, дізнавались у громадян чи цікавляться вони бюджетним процесом, чи хотіли б впливати на його формування, чи знають, де шукати відповідну інформацію, а також запрошували взяти участь в обговоренні використання бюджетних коштів та розробці положення про публічне звітування про використання коштів місцевого бюджету. Цей захід відбудеться 10 червня о 12-й годині в приміщенні Лиманської райдержадміністрації.
Також всіх охочих пригощали справжнім пирогом та розповсюджували листівки про проект «Бюджетний сканер».
Зазначимо, що метою проекту є «запровадження системного діалогу влади і громадськості через публічне звітування розпорядників бюджетних коштів», яке має бути прозорим та зрозумілим кожному громадянину. Організатори впевнені, що люди повинні зрозуміти: сплачуючи податки, вони мають право впливати на формування бюджету так, щоб це задовольняло їх інтереси.