У Каневі обговорили прозорість, публічність та підзвітність місцевих депутатів

06 квітня 2016, 20:36


У Каневі обговорили прозорість, публічність та підзвітність місцевих депутатів
Представники Черкаської обласної організації «Комітет виборців України» провели тренінг для помічників депутатів місцевих рад у Каневі. Про це «Нова Доба» дізналася із сайту «Kanos».

На тренінгу, що мав назву «Прозорість, публічність, підзвітність», представники Комітету виборців України розповіли про особливості звітування депутатів перед виборцями і законодавче підґрунтя здійснення цієї процедури.

Зауважимо, що заняття складалося із двох частин – юридичної та психологічної. Першу частину традиційно провела Тетяна Кавальчук, яка ознайомила учасників з правовими засадами підзвітності депутатів та складовими частинами звіту.

Також у межах цієї частини слухачі разом із тренером проаналізували нещодавно прийняте Положення «Про звітування Канівського міського голови, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів Канівської міської ради», яке було ухвалене рішенням сесії від 25 лютого 2016-го року.

У межах другої частини тренінгу, тренер Анна Харченко розповіла учасникам про критику в публічні політиці та вміння говорити «ні» в ході спілкування з виборцем. Всі отримані знання під час обох частин навчання учасники закріпили практичними вправами.

А наприкінці тренінгу представник Черкаської обласної організації «Комітет виборців України» Алла Юрковська нагородила всіх учасників дипломами.
ДЖЕРЕЛО
Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %