![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/db_pic/news/original/news_2021-09-03_%5B1630682004.9591%5D.jpg)
У Новоселицькій міській раді територіальної громади розпочато процес формування проєкту бюджету громади на 2022 рік, тож на офіційному сайті вже є інформація про збір пропозицій до бюджету: згодом вони будуть опрацьовані робочою групою та передані на розгляд постійних комісій Новоселицької міської ради.
Продовжує практику збору пропозицій від жителів і Здолбунівська міська рада, а у Лановецькій міській раді пропозиції збирали до 1 вересня.
Приємно, що ініційовані експертами Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети!" ідеї, акції, інструменти, спрямовані на підвищення прозорості бюджетного процесу та залучення до нього місцевих жителів, прижилися і впроваджуються громадами вже самотужки.