![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/photos/2024/04/11/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA_%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0_2024-04-11_%D0%BE_09.12.28.png)
Рокитнівська селищна рада (Рівненщина) і Полянська сільська рада (Закарпаття), які беруть участь у проєкті "Бюджетна партисипація від А до Я", що реалізується Громадським Партнерством "За прозорі місцеві бюджети"! за підтримки проєкту USAID "ГОВЕРЛА", ухвалили нормативно-правові акти задля посилення бюджетної прозорості.
У Рокитнівській громаді прийнято два рішення виконавчого комітету: про організацію роботи щодо розробки візуалізованої версії бюджету громади – Бюджету для громадян і про організацію роботи щодо збору пропозицій від громадян до проєкту бюджету Рокитнівської селищної територіальної громади на 2025 рік.
У Полянській громаді затверджено аналогічні розпорядження сільського голови Дрогобецький Іван - офіційна сторінка: про організацію роботи щодо збору пропозицій від громадян до проєкту бюджету на 2025 рік і про організацію роботи щодо розробки Бюджету для громадян.
Документи ухвалено за консультаційної підтримки експертів Партнерства.
Нагадаємо, що незабаром у громадах-партнерках розпочнуться інформаційні кампанії для місцевих жителів, в межах яких буде надано чимало цікавої й доступної інформації про використання бюджетних коштів, а також відбудеться збір пропозицій від громадян до бюджетів-2025.
Ця публікація створена Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети» в рамках проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.