![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/db_pic/news/original/news_2020-03-27_%5B1585319828.5919%5D.jpg)
У Дунаєвецькій ОТГ наказом головного лікаря 24 березня було створено опікунську раду при місцевому КНП «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги».
Як повідомляє експерт Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети!" Микола Орлов, раніше було затвержено положення про цю раду та її персональний склад.
Відбулося і перше засідання, де обрані голова та секретар поважного дорадчого органу медичного закладу.
"В умовах карантину допомога опікунської ради буде точно не зайвою, як і контроль заради довіри і здоров'я мешканців. Сама ідея створення ради неодноразово обговорювалася в громаді, були попередні збори ініціативної групи, нині ж це набуло потрібних юридичних обрисів. Громада вкотре підтвердила свою спроможність досягати поставлених цілей", - прокоментував експерт.