Старобогородчанській ОТГ презентували проект «Запобігання корупції в об'єднаних територіальних громадах»

25 липня 2017, 23:11

В рамках проекту "Запобігання корупції в об'єднаних територіальних громадах" експерт ГО Центр Політичних Студій Віталій Світлик здійснив ознайомчий візит в Старобогородчанську об'єднану територіальну громаду.

Вдалось поспілкуватись з головою громади Ярославом Здерком, розповісти про антикорупційні механізми, які варто впровадити в громаді. Також відбулась зустріч з старостами усіх чотирьох сіл, що входять в ОТГ.

Слід зауважити, що всі чотири старости - жінки. Обговорили проблеми ОТГ, можливості впровадження антикорупційних механізмів та досягнуто можливості співпраці. Важливо відзначити, що в Старобогородчанській ОТГ планують створювати молодіжну раду, тому особливо приємно було поспілкуватись з молодими активістами.

Навчання для членів Старобогородчанської ОТГ відбудуться 1-2 серпня в Івано-Франківську. Там члени громади ознайомляться з основними антикорупційними інструментами для об'єднаних територіальних громад.

Цей захід відбувся за програмою навчання та наставництва для громадян "Запобігання корупції в об'єднаних територіальних громадах", що реалізується Громадським партнерством "За прозорі місцеві бюджети!" в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %