![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/db_pic/news/original/news_2020-04-06_%5B1586197750.4173%5D.jpg)
Шумська об’єднана територіальна громада на Тернопільщині розробила та презентувала звіт про використання бюджетних коштів в ОТГ.
"Надихнувшись дворічним успішним досвідом розробки та впровадження Бюджету для Громадян, ОТГ створила 36-сторінкову ілюстровану брошуру, в якій представлено інформацію про доходи та видатки, діяльність міської ради, про проведені будівельні й ремонтні роботи, оновлення комунальної техніки, бюджет участі, співпрацю з донорськими програмами та реалізовані проєкти, розвиток малого і середнього бізнесу. Також висвітлено залучення населення до життя громади, молодіжну політику, культурну та освітню сферу", - розповів експерт Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети!" Микола Орлов, який надає громаді експертну підтримку.
Повний варіант брошури.