Публічний звіт про виконання бюджету міста Вознесенськ

19 березня 2016, 15:56

15 березня в сесійній залі Виконавчого комітету Вознесенської міської ради відбулось публічне представлення інформації про виконання бюджету міста Вознесенська за 2015 рік. Розпочався захід із вступного слова заступника міського голови Юрія Сметани, в якому він подякував усім учасникам бюджетного процесу за змістовну роботу з виконання бюджету міста за 2015 рік.

Начальник Фінансового управління Вознесенської міської ради Валентина Москаленко привітала всіх, хто небайдужий до проблем міста та бере активну участь у житті громади. Вона також наголосила, що звіт про виконання бюджету міста Вознесенська за 2015 рік схвалено виконавчим комітетом Вознесенської міської ради, затверджено на сесії міської ради, розміщено в газеті «Новини Вознесенська: день за днем» та на Інтернет-порталі міста Вознесенська в розділі «Рішення міської ради». Валентина Володимирівна пояснила присутнім, з чим пов’язані зміни структури надходжень загального фонду міського бюджету в 2015 році: додалися нові джерела надходжень – акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та єдиний податок, який раніше був джерелом надходжень до спеціального фонду міського бюджету. Також відбулися зміни в міжбюджетних відносинах – змінилися підходи у фінансуванні освітньої та медичної галузей за рахунок державних субвенцій. В.В. Москаленко озвучила проблеми, які виникли в процесі виконання бюджету міста у 2015 році та коротко зупинилась на виконанні дохідної та видаткової частин міського бюджету в розрізі галузей.

Начальник Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради Ірина Шишляннікова ознайомила присутніх з основними напрямками роботи Управління у галузях «Соціальний захист населення» та «Охорона здоров`я». Вона детально зупинилась на видах соціальної допомоги, що призначаються населенню міста Вознесенська та поінформувала присутніх про кількість отримувачів пільг та субсидій.

Начальник Управління освіти Вознесенської міської ради Світлана Кисільова ознайомила присутніх з мережею закладів освіти та основними напрямками використання коштів, виділених на фінансування установ освіти. Озвучила, що вся інформація щодо виконання бюджету за 2015 рік у галузі «Освіта» розміщено на сайті Управління освіти Вознесенської міської ради.

Про використання коштів в розрізі виконаних робіт та об’єктів прозвітувала начальник Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради Світлана Синиця.

На завершення публічного звіту міський голова Віталій Луков подякував усім розпорядникам коштів міського бюджету за роботу щодо виконання бюджету міста, відзначив їхню відповідальність та високу виконавську дисципліну. Очільник міста висловив сподівання, що попри важку економічну та політичну нестабільність в державі, усі заплановані у бюджеті міста Вознесенська на 2016 рік роботи та заходи будуть виконані в максимальному обсязі. Міський голова доручив розмістити підготовлені головними розпорядниками коштів діаграми та слайди по виконанню бюджету міста Вознесенська за 2015 рік на офіційному порталі міста в розділі «Прозорий бюджет».

ДЖЕРЕЛО

  

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %