![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/db_pic/news/original/news_2017-11-08_%5B1510150542.3565%5D.jpg)
Пропозиції здолбунівчан, які були надані у письмовій формі під час акції "Впливай на бюджет свого міста!" та у електронній формі через спеціальну форму на сайті ЗС, були ретельно опрацьовані, згруповані і передані від ГО ЗЕОН депутату міської ради Миколі Орлову, який і подав їх вчора до Здолбунівської міської ради.
Акція «Впливай на бюджет своєї громади!» проводиться учасниками Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» одночасно в різних регіонах України. Місією Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» є створення умов для ефективного формування та використання місцевих бюджетів в інтересах громад шляхом підвищення доброчесності, прозорості бюджетного процесу та забезпечення участі громадян у ньому. Наразі до складу Партнерства входять 39 громадських організацій та ЗМІ з 17 областей України. Діяльність Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» координує Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України».