Проект держбюджету буде поданий на розгляд парламенту до 15 вересня - міністр фінансів

06 вересня 2017, 20:15

Міністр фінансів України Олександр Данилюк вніс проект держбюджету на наступний рік на розгляд Кабінету міністрів. 15 вересня його відправлять на розгляд парламенту. Про це він написав у Facebook.

"Сьогодні вніс проект #Бюджет2018 на розгляд Кабміну - своєчасно, як і передбачено законодавством. До 15 вересня проект держбюджету-2018 буде поданий на розгляд Парламенту. Бюджет "під ялинку" - це уже минуле. Але тут справа не тільки в дотриманні термінів, а і в якості самого документу," – зауважив він.

За словами Данилюка, державний бюджет на 2018 рік – реалістичний, збалансований, ефективний і розрахований на перспективу, "що закладає основу для проведення системних глибоких реформ".

Основні пріоритети бюджету 2018 – освіта, медицина, оборона та безпека, соціальна сфера, децентралізація, підтримка фермерів, ремонт і будівництво доріг тощо.

Крім того, Данилюк додав, що вперше бюджет побудований на основі трирічної резолюції.

"Як і передбачалося резолюцією, дефіцит бюджету зменшився до 2,4%, а доходи загального фонду зведеного бюджету перший раз перевищили 1 трильйон гривень та досягли 1 трильйона 30 мільярдів гривень," – зазначив міністр.

Білгород-Дністровська %