Планування інформаційної кампанії "Бюджет для громадян" в 2019 році

05 липня 2019, 23:00

4 липня 2019 року в ОТГ Асканія-Нова відбулась робоча зустріч з планування інформаційної кампанії для донесення до громади інформації про бюджет 2019 року та збір пропозицій до бюджету на 2020 рік, на якій були присутні представники Присиваської ОТГ, ОТГ Асканія-Нова, Чаплинської ОТГ, Новорайської ОТГ, експерти Програми DOBRE та представники ГО «Громадський центр «Нова Генерація».

Учасники зустрічі обмінялись досвідом проведення інформаційної кампанії в минулому році та проаналізували проведені заходи. Експерти надали рекомендації щодо покращення інформування жителів про бюджет громади.

Провели роботу в групах, де представники громад з експертами займались напрацюванням робочого плану проведення інформаційної кампанії.

Представниці Присиваської ОТГ Кошева Л.В. (начальник фінансового відділу) та Затуливітер А.Ю. (спеціаліст з питань розвитку території та інвестицій) разом Еллою Петренко – експерткою Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети",  почали планування інформаційної кампанії, визначились із заходами інформування населення громади.

В 2019 році інформаційна кампанія в Присиваській ОТГ буде проходити в період з 15 вересня по 15 жовтня.

Білгород-Дністровська %