![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/db_pic/news/original/news_2020-07-07_%5B1594139717.7906%5D.jpg)
На сесії Піщанської об'єднаної територіальної громади 7 липня прийняли третій Антикорупційний інструмент, розроблений за сприяння експертки Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети!" Тетяни Романової в межах співпраці громади з Програмою DOBRE.
Таким інструментом є Програма антикорупційних заходів на 2020-2022 роки. Вона ухвалена з метою запобігання та мінімізації корупційних правопорушень у діяльності ради Піщанської об’єднаної територіальної громади та задля створення дієвої системи протидії проявам корупції.
Ознайомитися з текстом документу можна за посиланням.