Підволочиськ уточнює бюджет для громадян

10 червня 2019, 14:37

Візит до Підволочиської ОТГ був присвячений моніторингу впровадження антикорупційних інструментів та питанням розробки бюджету для громадян і проведенню оцінки бюджетної прозорості. Громада вперше цьогоріч приймає участь у проекті «Доброчесні громади», що реалізується Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» в рамках програми DOBRE за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Експерт Аналітичного центру ЗЕОН та Партнерства «ЗПМБ» Микола Орлов спільно з керівниками та спеціалістами селищної ради переглянули зразки Бюджетів для громадян минулорічних учасників конкурсу "Кришталь року" та попрацювали на ідеєю головної розгортки власного БдГ в частині доходів та витрат. Завдяки спільним зусиллям народилася цікава ідея, пов’язана із нетрадиційною енергетикою. Саме обговорення було цікаве, насичене, креативне за участі голови громади, керівників відділів, депутатів.

Опитувальник бюджетної прозорості, який до візиту викликав занепокоєння у експертів, виявився в оффлайн варіанті та після зустрічі має бути перенесений до гугл документа, а звідти, відповідно, на сайт, на якому будуть зібрані показники бюджетної прозорості всіх ОТГ, які цьогоріч виявили бажання прийняти участь у самооцінці та рейтингуванні.

План впровадження антикорупційних інструментів у громаді теж вчасно прийнятий, а отже незабаром в громаді має з’явитися затверджені два нових інструменти доброчесності.

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %