Освіта та медицина у Держбюджеті-2018. Що отримають міста?

25 вересня 2017, 16:24

Обсяг недофінансування за освітньою субвенцією – 13,3 млрд грн, за медичною – 7 млрд грн. Продовжуємо аналізувати проект держбюджету-2018

Обсяги освітньої та медичної субвенцій, що закладені у проекті держбюджету-2018, не забезпечують мінімальну потребу в коштах на відповідні галузі, навіть на захищені статті видатків. Закладені показники розбирає аналітик з питань бюджету Асоціації міст України Ігор Онищук.

Відповідно до проекту держбюджету-2018, Мінфін планує отримати від продажу держмайна 22,5 млрд грн. У попередні роки плани по надходженням від приватизації не були виконані. Чи реально виконати план у 2018-му, аналізує керівник сектору "Енергетика" Офісу ефективного регулювання (BRDO) Олексій Оржель.

У Парламенті зареєстрували законопроект про розширення повноважень Нацгвардії. Нардепи пропонують наділити нацгвардійців функціями забезпечення правопорядку Нацполіції. В чому полягають ризики такої ініціативи, пояснює експерт Центру політико-правових реформ з адміністративно-деліктного права та кримінальної юстиції, к.ю.н. Олександр Банчук.

Новина підготовлена за участі проекта VoxConnector. Матеріали отримані редакцією на правах ексклюзивності.

Білгород-Дністровська %