![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/db_pic/news/original/news_2019-11-15_%5B1573836163.6881%5D.jpg)
12 листопада до Новопразької селищної ради завітала експерт Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Тетяна Романова з результатами «Оцінки прозорості бюджету» громади.
Оцінювання підкріплене даними і спирається на методологію, розроблену Фондом «Східна Європа» спільно з Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» у співпраці з Асоціацією міст України, тому дає більш чітке розуміння, що таке прозорий бюджетний процес та на якому рівні зараз знаходиться бюджетна прозорість громади.
В оцінці прозорості бюджетів взяли участь 106 громад. Ті громади, які набрали найвищі бали по трьох параметрах, отримають нагороду у різних номінаціях. Головну відзнаку – «Кришталь року» – здобуде громада, яка набрала найвищий загальний бал.
Додатково до головних номінацій Програми DOBRE та «U-LEAD з Європою» відібрали низку спеціальних номінацій. Новопразька об’єднана територіальна громада увійшла до двох з них: «Найкращий бюджет для громадян» та «Найбільш креативна інформаційна кампанія збору пропозицій до бюджету».
Зростання показників громади – це спільна праця громадян та органів місцевого самоврядування, які дають нові якісні зміни, підвищують авторитет громади на Всеукраїнському рівні і стимулюють до прогресивних звершень.