![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/db_pic/news/original/news_08-01-2017_%5B1483892838.7316%5D.jpg)
![З 1 січня чиновники знову подаватимуть декларації З 1 січня чиновники знову подаватимуть декларації](https://imagecdn1.luxnet.ua/tv24/resources/photos/news/610x344_DIR/201701/766772.jpg?201701173954)
Він триватиме до 1 квітня цього року.
За цей період свої електронні декларації повинні подати особи, які виконують функції держави і місцевого самоврядування.
Відзвітувати про свої фінанси повинні керівники управлінь освіти обласних, Київської та Севастопольської міських, районних державних адміністрацій; керівники навчальних закладів державної та комунальної форми власності, а також заступники керівників навчальних закладів державної та комунальної форми власності, які наділені посадовими повноваженнями здійснювати організаційно-розпорядчі або адміністративно-господарські функції на постійній основі.
Якщо працівник на час відсутності керівника тимчасово виконує його обов’язки, він не зобов'язаний подавати електронну декларацію.
В НАЗК показали в інфографіці, хто ще підпадає під нову хвилю е-декларування в першому кварталі 2017 року.