На Одещині розробили стратегію партнерства “За прозорі місцеві бюджети!”

16 вересня 2016, 11:08

Протягом місяця в Одеській області силами Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» була розроблена основа і деталі стратегії діяльності на найближчі три роки. Ідея Партнерства протягом грудня 2014-вересня 2016 довела актуальність свого існування, експертність складу та дієвість акцій, тому бажання вийти на інший рівень, розширити коло Партнерства та посилити свій вплив у бюджетній тематиці цілком очевидна.

На першій стратегійчній сесії були обговорені місія та стратегічні напрямки, які досить влучно і ємко вдалось візуалізувати, завдяки вмілому модеруванню Леоніда Богданова. Увага була зосереджена на залученні громадян до бюджетного процесу, розробці бюджетних регламентів, візуалізації бюджетів, покращенні методики оцінки прозорості бюджетів.

На другій сесії детально пророблялися оперативні плани реалізації стратегічних напрямків. А також календарні плани внутрішньоорганізаційного розвитку. Менеджмент Партнерства потрібно виводити у формат автономної структури при умові залучення надійних донорських структур.

Про це можна буде вже говорити найближчим часом із самим донорами, оскільки у жовтні Партнерство проводить в м. Київ Національний форум з питань громадянського суспільства та бюджетів, де буде можливість достойно презентувати напрацювання дворічної діяльності Партнерства.

Довідка:

Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети" включає близько 40 НУО та ЗМІ з 17 областей України.

Захід відбувся в рамках проекту «Громадянське суспільство та медіа за прозорі місцеві бюджети!», що реалізується Громадським Партнерством "За прозорі місцеві бюджети!", Одеською обласною організацією ВГО КВУ в партнерстві з  Фундацією "Відкрите суспільство" за фінансування Європейського союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %