Місцеві бюджети отримали з державного майже 16 млрд грн у травні

07 червня 2023, 8:42

У травні 2023 року Мінфін згідно з бюджетним законодавством забезпечив перерахування міжбюджетних трансфертів місцевим бюджетам в обсязі 15,8 млрд грн, що становить 87,2 % від передбачених розписом асигнувань. Про це інформує Громадське Партнерство "За прозорі місцеві бюджети!" з посиланням на дані Міністерства фінансів України.

 

Зокрема місцевим бюджетам перераховано:

- базову дотацію в сумі 2,4 млрд грн, або 100 % до розпису асигнувань;

- додаткові дотації в сумі 2,2 млрд грн, або 100 % до розпису асигнувань.

Також у розпорядженні органів місцевого самоврядування, територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, або тимчасово окупованих територій у травні залишилась реверсна дотація в обсязі 242 млн грн, яка не перераховувалась до державного бюджету в умовах воєнного часу.

Залишки коштів на рахунках місцевих бюджетів та бюджетних установ за загальним і спеціальним фондами за січень – травень 2023 року збільшились на 52,6 млрд грн і станом на 01.06.2023 становлять 168 млрд гривень.

Залишки коштів збільшилися у всіх регіонах України. За рахунок цих ресурсів органи місцевого самоврядування і надалі мають можливість забезпечувати фінансування першочергових потреб на місцевому рівні.

Білгород-Дністровська %