![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/db_pic/news/original/news_2020-03-16_%5B1584357517.8333%5D.jpg)
Розповісти просто, без термінології і розрахунків про бюджет так, що зрозуміли усі мешканці громади, — завдання не з простих. Але показати це за допомогою зображень, інфографіків та схем — цілком можливо.
Лановецька міська рада у співпраці з Програмою DOBRE, Громадським партнерством "За прозорі місцеві бюджети!" та експертом Миколою Орловим розробила «Бюджет для громадян-2020».
Це проста та ілюстрована інформація про формування та наповнення бюджету Лановецької ОТГ, фінансування, виплати заробітної плати та харчування дітей у освітніх закладах, виконання будь-яких робіт тощо. Саме бюджет для громадян дасть змогу зрозуміти, що бюджет громади - це кошти всіх її мешканців, і витрати з нього робляться не за бажанням міського голови чи депутатів, а це довготривалий процес, до якого може долучитися кожен житель громади.
З повною версією можна ознайомитися за посиланням: БЮДЖЕТ ДЛЯ ГРОМАДЯН