Коштів Вознесенського бюджету не вистачає…

31 травня 2016, 15:23

  • Кожна територіальна громада має свій власний бюджет – хто більший, хто менший.
  • Незалежно від розміру бюджету, коштів все одно не вистачає, тому надзвичайно важливо аби у процесі підготовки та виконання бюджету ми, громада міста Вознесенська, пам’ятали декілька простих речей:

1.-«гроші йдуть до грошей», не вкладаючи кошти в розвиток, не варто сподіватись на їх зростання у майбутньому;

2.-хто копійку не цінує, сам і рубля не вартий –витрати мають бути розумними та виправданими, лише тоді вони ефективні;

3.-знання породжують правильні рішення –лише знаючи особливості бюджетної системи,формування та витрачання бюджету, можна впливати на місцевий розвиток та якість життя у громаді.

Саме про це йшла мова на першому засіданні робочої групи, яке провела новостворена громадська організація «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії», 25-26 червня 2016 року.

Серед членів робочої групи – депутати міської ради,голови органів самоорганізації населення, лідери громадських організацій.

Члени робочої групи ознайомилися з презентацією «Що ми знаємо про бюджет міста», обмінялися думками щодо цільового використання коштів міського бюджету, висловили свою думку щодо важливості участі громадян в бюджетному процесі – починаючи з формування запитів до проекту бюджету на наступний рік, участі в громадському обговорення проекту міського бюджету та закінчуючи контролем громадськості  за його виконанням.

Головний висновок робочої групи — врахування громадської думки в процесі планування бюджету дасть змогу спрямувати його ресурси на фінансування тих послуг, які є пріоритетними для населення.

Депутат  міської ради Олександр Ніколенко.

Захід відбувся в рамках проекту «Ефективність і прозорість місцевих бюджетів під контроль громад» який реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки NED (м. Вашингтон, США).

ДЖЕРЕЛО

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %