Координатор Громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети!” взяв участь в презентації рейтингу прозорості міст

24 липня 2017, 16:11

Сьогодні, 24 липня, в Одесі відбулась презентація результатів дослідження прозорості 100 найбільших міст України в Одесі, яке було проведене Transparency International Україна спільно з Інститутом політичної освіти. 

Рейтинг представили керівник проекту «Розбудова прозорості в містах України» Катерина Цибенко та голова ООО ВГО КВУ, представник громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Анатолій Бойко. До участі в презентації було також запрошено заступника міського голови Одеси Павла Вугельмана, однак він в результаті не завітав.

Одеса посіла 40 місце у рейтингу, отримавши менше 33 балів за прозорість зі 100 можливих. Рейтинг був побудований командою аналітиків за 91 показником у 13 сферах. Досліджувалися сфери бюджетування, землекористування, кадрової політики, закупівель, наявності онлайн-послуг та ін. Оскільки місто є одним із найпотужніших туристичних і торгівельних осередків України, рівень прозорості влади тут має бути набагато вищим. 

Команда проекту висловлює вдячність партнерству «За прозорі місцеві бюджети!» за участь в підготовці рейтингу прозорості. Проект «Розбудова прозорості в містах України» здійснюється за підтримки Фонду демократії ООН.

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %