Координатор Громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети!” взяв участь в презентації рейтингу прозорості міст

24 липня 2017, 16:11

Сьогодні, 24 липня, в Одесі відбулась презентація результатів дослідження прозорості 100 найбільших міст України в Одесі, яке було проведене Transparency International Україна спільно з Інститутом політичної освіти. 

Рейтинг представили керівник проекту «Розбудова прозорості в містах України» Катерина Цибенко та голова ООО ВГО КВУ, представник громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Анатолій Бойко. До участі в презентації було також запрошено заступника міського голови Одеси Павла Вугельмана, однак він в результаті не завітав.

Одеса посіла 40 місце у рейтингу, отримавши менше 33 балів за прозорість зі 100 можливих. Рейтинг був побудований командою аналітиків за 91 показником у 13 сферах. Досліджувалися сфери бюджетування, землекористування, кадрової політики, закупівель, наявності онлайн-послуг та ін. Оскільки місто є одним із найпотужніших туристичних і торгівельних осередків України, рівень прозорості влади тут має бути набагато вищим. 

Команда проекту висловлює вдячність партнерству «За прозорі місцеві бюджети!» за участь в підготовці рейтингу прозорості. Проект «Розбудова прозорості в містах України» здійснюється за підтримки Фонду демократії ООН.

Білгород-Дністровська %