Кабмін створив інформаційний майданчик для ознайомлення з проектом держбюджету на 2017 рік

24 листопада 2016, 12:43

Кабінет міністрів України створив інформаційний майданчик в інтернеті для того, щоб громадяни України могли ознайомитися з проектом бюджету України на 2017 рік, який міністри пропонують затвердити парламенту.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

За його словами, завдяки цьому інтернет-майданчику кожен українець може ознайомитися з десятьма пріоритетами уряду, закладеними в проекті.

«Вперше за останні роки проект Бюджету був поданий Урядом вчасно, а не під ялинку. Ми запропонували у ньому чітке бачення пріоритетів розвитку країни на наступний рік. Мета Уряду - вивести Україну з кризи, забезпечити стале економічне зростання і завдяки цьому добитись підвищення рівня і якості життя наших громадян. Усі наші пріоритети спрямовані на те, щоб реалізувати цю мету.

Пропоную вашій увазі інформаційний майданчик http://budget2017.info/, у якому кожен українець може самостійно ознайомитись з тими десятьма пріоритетами, які Уряд заклав у основному фінансовому документі країни на наступний рік», - написав прем'єр-міністр.

Також кабмін опублікував проект бюджету-2017, з котрого видно, що на першому місці для уряду і парламенту в наступному році буде обороноздатність країни, на другому дипломатія, а на третьому підвищення соціальних стандартів.

Білгород-Дністровська %