З почином! Молодці депутати за принциповість, молодці КП Здолбунівводоканал за бажання почути і зробити!
![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/db_pic/news/original/news_2017-06-19_%5B1497878173.1348%5D.jpg)
Недаремно кажуть, хто хоче, той шукає вихід, хто ні – причини. Не минуло і доби від напруженої сесії, де каменем спотикання стало Примушення до прозорості КП, як перше КП (ми і не сумнівалися, що це буде водоканал) вже надіслало свій варіант виконання рішення від 5 жовтня 2016 року. І воно таке як треба! Саме така суть закладалася у рішення депутатами. Ось вам і інформація про підприємство і описовий звіт за рік і фінансовий і за квартал і за рік, контракт керівника та його декларація, укладені угоди та профінансовані роботи за рахунок бюджетних коштів!