![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/db_pic/news/original/news_2018-05-03_%5B1525351817.4406%5D.jpg)
В Україні працює DoZorro-спільнота. Це громадські організації, які активно моніторять закупівлі. Їх головна мета – виявити або попередити недоліки, пов’язані з використанням електронної системи Prozorro. Також зараз на Dozorro реєструються та працюють і замовники, які самостійно відповідають на залишені відгуки за їх закупівлями. Але за допомогою DoZorro контролювати можуть не тільки кваліфіковані спеціалісти, а й пересічні українці. У відео, подекуди кумедні персонажі, на своєму прикладі показали, як користуватися DoZorro під час перевірки закупівель у закладах освіти.