Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!» шукає консультантів з питань антикорупції

26 вересня 2018, 9:58

Громадське Партнерство "За прозорі місцеві бюджети!" - мережа громадських організацій та ЗМІ з 17 областей України, місією якої є створення умов для ефективного формування та використання місцевих бюджетів в інтересах громад шляхом підвищення доброчесності, прозорості бюджетного процесу та забезпечення участі громадян у ньому.

Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!» шукає 10 кваліфікованих та досвідчених консультантів для дворічного проекту «Українські громади протидіють корупції разом» Бюро з питань демократії, прав людини і праціДержавного департаменту США. Цей проект допоможе зменшити рівень корупції на рівні громад, зосередивши увагу на підвищенні якості послуг у галузі охорони здоров'я та освіти та досягненні двох цілей: 1) підвищення обізнаності громадян про корупційні ризики та ефективні механізми підвищення прозорості та доброчесності органів місцевого самоврядування; 2) впровадження механізмів підзвітності та громадського нагляду для боротьби з корупцією в органах місцевого самоврядування.

Обов’язки:

Роль консультантів полягатиме в тому, щоб, використовуючи власні знання, навички, досвід та надані проектом інструменти, допомагати локальним групам підтримки доброчесності в 20 об’єднаних територіальних громадах в різних регіонах України в ефективній реалізації ними завдань проекту та підвищувати загальний рівень їхніх знань та спроможності. Кожен консультант буде супроводжувати 2 об’єднані територіальні громади.

Обрані консультанти будуть проводити тренінги, розробляти адвокаційні кампанії, надавати менторську підтримку громадам, які впроваджуватимуть свої обрані антикорупційні механізми, проводити оцінку корупційних ризиків та розробляти рекомендації для місцевих органів влади. Обрані консультанти будуть підвищувати спроможність локальних груп підтримки доброчесності і працюватимуть як регіональні координатори проекту, які відстежуватимуть хід реалізації проекту та забезпечуватимуть вирішення проблем.

Необхідний попередній досвід кандидатів:

  • проведення тренінгів з питань запобігання корупції на місцевому рівні для державних службовців та громадян;
  • розробки та впровадження механізмів протидії корупції та громадського нагляду на місцевому рівні;
  • моніторингу бюджету та розробки дорожніх карт з підвищення прозорості бюджету;
  • розробки та впровадження успішних адвокаційних кампаній;
  • наставництва державних службовців та активістів у об’єднаних територіальних громадах;
  • роботи з розробки та проведення місцевих інформаційних кампаній.

Перевагою буде досвід кандидатів у сфері протидії корупції в освіті та охороні здоров'я.

Кваліфікаційні вимоги:

  • Ступінь бакалавра в галузі політології, міжнародного розвитку або відповідної галузі;
  • Принаймні три роки досвіду роботи з міжнародними донорськими програмами для громадянського суспільства, органами місцевого самоврядування або у галузі боротьби з корупцією;
  • Досвід роботи як регіонального представника/координатора національного або міжнародного проекту/програми.

Будь ласка, надсилайте резюме та супровідний лист з коротким описом досвіду роботи, який відповідає вимогам на цю посаду, на електронні адреси probudgetua@gmail.com та abochi@globalcommunities.org, зазначивши "Довгостроковий консультант з питань антикорупції" в темі листа до 4 жовтня 2018 року.

Тільки обрані кандидати будуть запрошені на співбесіду. Довідки телефоном не надаватимуться.

 

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %