![](https://uuuu-media-bucket.s3.amazonaws.com/photos/2024/04/23/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA_%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0_2024-04-23_%D0%BE_08.24.58.png)
Спільна робота над посиленням прозорості бюджетного процесу в громадах триває.
У квітні ще три громади - Тетерівська (Житомирщина), Жовківська (Львівщина) і Ясінянська (Закарпаття), які беруть участь у проєкті "Бюджетна партисипація від А до Я", що реалізується Громадським Партнерством "За прозорі місцеві бюджети" за підтримки проєкту USAID "ГОВЕРЛА, ухвалили по два розпорядження, скеровані на публічність і залученість громадян до бюджетного процесу.
За консультаційної підтримки експертів Партнерства підтримано розпорядження очільників громад про розробку "Бюджетів для громадян" та збір пропозицій жителів громад до проєкту бюджету-2025. У Жовківській громаді розробили і затвердили Положення про бюджетні слухання.
Ця публікація створена Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети» в рамках проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.