Громади на Одещині і Рівненщині затвердили розпорядження про створення Бюджетів для громадян

20 березня 2024, 8:50

У громадах-учасницях проєкту "Бюджетна партисипація від А до Я", що реалізується Громадським Партнерством "За прозорі місцеві бюджети!" за підтримки Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" продовжують ухвалювати нормативно-правові акти, метою яких є посилення бюджетної прозорості та участі громадян.

В Арцизькій громаді на Одещині прийнято розпорядження міського голови "Про організацію роботи щодо розробки візуальної версії бюджету громади – Бюджету для громадян". Згідно з цим документом у громаді створено робочу групу з розробки візуалізованого бюджету громади, затверджено План заходів щодо організації розробки та поширення БдГ. Зокрема, презентація Бюджету для громадян запланована на травень-червень.

У Радивилівській громаді на Рівненщині також ухвалено розпорядження міського голови "Про організацію роботи щодо розробки візуальної версії бюджету громади – Бюджету для громадян Радивилівської міської громади". Ним затверджено План заходів щодо розробки і поширення Бюджету для громадян, робота над яким уже триває.

Нагадаємо, що Бюджет для громадян, який запроваджують наші громади-партнерки, - це спеціальний інформаційний матеріал, через який місцева влада інформує громаду про ситуацію з фінансами. БдГ дозволяє жителям не лише зрозуміти бюджет, а й дізнатись більше про свою громаду та долучитися до формування бюджетної політики.

Ця публікація створена Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети» в рамках проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %