Громадам допоможуть з проведенням першочергових аварійно-ремонтних робіт

07 квітня 2022, 15:08
Як інформує Громадське Партнерство "За прозорі місцеві бюджети!" з посиланням на Мінрегіон, за рахунок коштів Державного бюджету в областях зможуть закуповувати будівельні матеріали і невідкладно проводити першочергові аварійно-ремонтні роботи на об’єктах, які пошкоджені внаслідок збройної агресії рф. Відповідний проєкт постанови, розроблений Мінрегіоном, було прийнято на засіданні Уряду 5 квітня.
 
«Це рішення дозволить в умовах воєнного стану оперативно придбати найнеобхідніші будівельні матеріали для проведення відновлювальних робіт у лікарнях, адміністративних приміщеннях, житлових будівлях та комунальних підприємствах, що зазнали пошкоджень внаслідок бойових дій», – зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.
 
Проєкт постанови передбачає можливості придбання будівельних матеріалів для першочергових аварійно-ремонтних робіт на об’єктах, які пошкоджені внаслідок бойових дій, замовником яких є військові адміністрації в населених пунктах, які постраждали внаслідок бойових дій.
 
Зокрема, йдеться про придбання таких матеріалів:
 
✔ скло для відновлення віконних і дверних блоків;
✔ OSB-плити (ДСП та ДВП плити), гіпсокартонні плити, бруси, дошки та рейки;
металевий дріт, цвяхи, саморізи;
✔ плівка, тенти;
✔ листи металеві (профнастил) та шиферні плити.
Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %