Експерти Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети!" навчали забезпечувати прозорість місцевих публічних фінансів

29 листопада 2017, 15:43

28 листопада в Одеському регіональному інституті дуржавного управлінні НАДУ при Президенті України відбувся тренінг "Громада та місцевий бюджет. Як забезпечити прозорість місцевих публічних фінансів".

Учасники тренінгу обговорили відкритість та прозорість бюджетного процесу, бюджетний цикл та елементи інформаційної відкритості протягом всіх етапів бюджетного процесу; участь громадян в бюджетному процесі, пропозиції громадян до бюджету, консультації в дорадчих органах, бюджетні слухання, бюджети участі; зацікавлені сторони в бюджетному процесі та напрямки їх діяльності в бюджетному процесі. 

Окрім того, в рамках тренінгу було проведено розробку "бюджету для громадян" своєї громади та алгоритму успіху ідеї.

Також в рамках тренінгу було презентовано досвід Партнерства.

Тренінг відбувся в рамках Проекту "Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства" реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тренінг розроблений та проводиться експертами Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети!"

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %