Депутати пишуть прозорі правила планування бюджету Тернополя

26 травня 2016, 18:20
В понеділок, 23 травня, відбулось чергове засідання постійної депутатської комісії Тернопільської міської ради з питань бюджету та фінансів.

Одне з питань, яке розглядалося, стосувалося прийняття бюджетного регламенту - документу, що буде визначати певні правила всього процесу формування головного фінансового документу міста, змін до нього, контроль за його виконанням тощо.

Також на засіданні комісії її голова Ігор Турський і Назар Зелінка презентували проект положення про громадський бюджет (бюджет участі) Тернополя.

Члени комісії позитивно сприйняли запропоновані ідеї і зараз кожен готує свої напрацювання, зауваження та пропозиції. Щоб охопити більше коло зацікавлених осіб, експертів, активістів, комісія дала доручення відповідному відділу опублікувати проект рішення на сайті міської ради.

Для довідки: громадський бюджет – це бюджет участі, коли громада отримує можливість активно впливати на розподіл частини фінансового ресурсу міського бюджету. Кошти бюджету участі розподіляються на реалізацію громадських ініціатив – проектів з поліпшення міського середовища, запропонованих людьми.Це своєрідний грант із міського бюджету, отриманий на вирішення конкретних міських проблем.

ДЖЕРЕЛО

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %