Представники Підволочиської ОТГ обирали інструменти доброчесності для впровадження у громаді

15 травня 2019, 22:03

Дводенний тренінг для Підволочиської ОТГ, яку представляли 20 керівників, фахівців, депутатів, старост, членів НГО, провели в рамках проекту "Доброчесні громади", за підтримки програми DOBRE тренери ЗЕОНу та експерти Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети!" Микола та Марія Орлови.

Учасники ознайомилися із такими інструментами доброчесного врядування як Антикорупційна Експертиза, Консультації з громадськістю, Наглядові ради комунальних підприємств та іншими.

Дуже енергійна до розмов група учасників на все мала своє бачення, свої відповіді, варіанти вирішень, але попри те, що на тренінгу був присутній і голова ОТГ і два заступники, інші учасники почувалися доволі вільно і спокійно дискусували із тими, хто вже завтра буде їм знову начальником у офісі ОТГ. Особливо старалися депутати і один із старост.

Безліч практичних вправ, зміна темпу, індивідуальна та групова робота припали до вподоби учасникам, як вони самі зазначали при підведенні підсумків тренінгу, відзначали і посібники та наведені приклади. Зокрема начальник юридичної служби в ОТГ п. Інна, перший заступник голови ОТГ п. тепан, депутатка селищної ради, голова НГО, п. Мар’яна про це наголосили у своїх відгуках.

Учасники дійсно намагалися переносити почуту інформацію одразу на свої ситуації в громаді, аналізували, порівнювали, шукали варіанти дій.

Врешті решт, коли прийшов час обирати інструменти, які найближчим часом мають бути впроваджені в ОТГ, були обрані Положення про громадські консультації та Порядок прийняття та звільнення керівників КП.

Царичанська 85,3 %
Широківська 62,7 %
Баштанська 59,5 %
Лановецька 59,1 %
Васильківська 58,3 %
Показати ще
Петриківка 19,8 %
Золотопотіцька 18,8 %
Любецька 17,9 %
Білоберізька 17,6 %
Хотинська 5,5 %