Видано просвітницьку брошуру «Як впливати на бюджет своєї громади?»

02 жовтня, 14:37

Експерти Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» в рамках програми USAID DOBRE підготували просвітницьку брошуру «Як впливати на бюджет своєї громади?», яка цікаво та зрозуміло розповідає про базові принципи та форми участі громадян в бюджетному процесі.

Брошура містить інформацію про бюджетне законодавство, структуру основного фінансового документу громади, розповідає про етапи бюджетного процесу та участь громадян у ньому, а також дає зручні інструменти, за допомогою яких можна більше дізнатися про бюджет та вплинути на його формування.

А ще є Бюджетний календар, який детально інформує про те, в який місяць року відбувається той чи інший фінансовий процес та які ініціативи кожен громадянин може здійснювати у ті  чи інші періоди, якщо бажає активно впливати на життя свого міста або села та бути справді гарним господарем у рідній громаді.

Брошура поширюватиметься у друкованому вигляді під час масштабної інформаційної кампанії з підвищення бюджетної грамотності громадян, яка стартує в 50 громадах-партнерах програми USAID DOBRE вже в середині жовтня, а також у електронному вигляді в мережі Інтернет. 

1.   Дрогобич 73%
2.   Чернівці 65%
3.   Краматорськ 58%
4.   Хмільник 58%
 Показати ще
33. Долина 35%
34. Кропивницький 34%
35. Коломия 25%
36. Яремче 24%
37. Ладижин 20%