В селищі Лазурному Херсонської області відбувся тренінг для представників Кочубеївської об'єднаної громади

20 та 21 серпня в пансіонаті "Чайка", що в селищі Лазурному Херсонської області, відбувся тренінг для представників Кочубеївської обєднаної громади. В заході взяли участь 19 учасників: сільський голова, його заступник, працівники виконавчих органів та громадські активисти громади.

Учасники тренінгу були достатньо активними, із високою цікавістю поставились як до змісту навчальних сесій, так і до планування впровадження антикорупційних інструментів.

Найбільше кочубеївців зацікавили теми допорогового Прозоро, включення в процес на сайті E-дата, приєднання до мережі "Розумне місто", запровадження в громаді антикорупційної ради. Справжнім одкровенням для них стала тема конфлікту інтересів та практичні ситуації, які по ній розбирали.

За підсумками дводенної роботи учасники вирішили впровадити в громаді допорогове Прозоро та приєднатись до систем E-дата та "Розумне місто".

Учасники тренінгу високо оцінили сам тренінг та навчальну програму. Відмітили, що вона, з одного боку, доволі інтенсивна і насичена інформаційно, а з іншого - достатньо цікаво сприймається та засвоюється.

Програма навчання та наставництва для громадян “Запобігання корупції в об'єднаних територіальних громадах” реалізується Громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети!” в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

1.   Суми 93%
2.   Чернівці 86%
3.   Одеса 81%
4.   Вознесенськ 81%
 Показати ще
23. Ізмаїл 52%
24. Полтава 52%
25. Запоріжжя 48%
26. Черкаси 43%
27. Харків 29%