У Великобілозерській ОТГ задля покращення ефективності антикорупційних інструментів розробили спеціальні пам'ятки

30 березня, 18:28

У Великобілозерській ОТГ Запорізької області розробили спеціальні пам'ятки для депутатів та посадовіців, аби покращити ефективність антикорупційних інструментів.

Як розповів експерт Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети!" Александр Мошнягул, у громаді ухвалено програму антикорупційних заходів, яка включає 34 заходи, з яких 25 виконуються регулярно, а у виконанні більшості інших заходів поки що немає потреби. Наприклад, не проводяться службові перевірки по фактам корупційних дій, адже такі дії поки що не виявлені.

Цікава практика: аби унебезпечити депутатів та посадових осіб від корупційних дій, для них розробили спеціальні пам’ятки. Наприклад, щодо дій в умовах конфлікту інтересів або щодо правил подання декларацій про доходи.

"У громаді регулярно проводяться відповідні консультації, інструктажі, навчання, результати яких обов’язково фіксуються у спеціальних журналах. Всю цю кропітку роботу в громаді веде юрист Альона Щепотиннікова, яка постійно підвищує професійну кваліфікацію на різноманітних фахових тренінгах", - розповів О. Мошнягул.

Антикорупційну програму було затверджено в рамках реалізації проєкту Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині

1.   Дрогобич 73%
2.   Чернівці 65%
3.   Краматорськ 58%
4.   Хмільник 58%
 Показати ще
33. Долина 35%
34. Кропивницький 34%
35. Коломия 25%
36. Яремче 24%
37. Ладижин 20%