У Гусятинській ОТГ ухвалили антикорупційну програму

02 червня, 14:49

Гусятинська ОТГ на Тернопільщині - одна з перших громад, які почали співпрацювати з експертами Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети!" у рамках Програма DOBRE. І вже є чимало позитивних результатів.

Як розповів експерт Партнерства Тарас Халавка, у 2017 році громада впровадила три антикорупційні інструменти: Антикорупційну програму, Положення про врегулювання конфлікту інтересів та Положення про розміщення інформації у розділі «Бюджет».

"Антикорупційна програма була розрахована на три роки – термін її сплив у грудні минулого року. Цьогоріч після обговорень з працівниками селищної ради та депутатами в ОТГ вирішили затвердити програму на один рік та повернутись до розгляду короткострокової Антикорупційної програми після обрання нової селищної ради на виборах восени. Таким чином, з одного боку, громада уникла на даний час ризиків через відсутність впровадження антикорупційних заходів, з іншого боку, дала можливість новому скликанню ради формувати заходи на три роки", - пояснив експерт.

1.   Дрогобич 73%
2.   Чернівці 65%
3.   Краматорськ 58%
4.   Хмільник 58%
 Показати ще
33. Долина 35%
34. Кропивницький 34%
35. Коломия 25%
36. Яремче 24%
37. Ладижин 20%