Примушування до прозорості

Чергова сесія Здолбунівської міської ради мала пройти швидко, адже все йшло за традиційним сценарієм. Комісії не відбулись всі як треба, але хоч питання з книжечок депутати почитали. День депутата минув спокійно і лише на сесії у депутатів увірвався терпець до саботажу з невиконання їх же рішення про опублікування звітів про діяльність комунальними підприємствами. Не хочете звітувати куди і на що гроші витрачаєте – зась вам більше бюджетних коштів!

Так коротко можна описати позицію трьох фракцій. Спочатку виконати рішення і стати відкритішими для всіх, а не “зайдіть до них в бухгалтерію і попитайте як вам треба”, а потім продовжуємо фінансувати. За півгодини компроміс було знайдено: керівники КП публічно пообіцяли виконати законні вимоги депутатів фракцій БПП, Радикальної партії та Самопомочі, а депутати натомість розблокували роботу і погодили програми розвитку міста. Те, що мало би бути як добровільна демонстрація до відкритості зі сторони комунальних підприємств і міського голови, який керівників КП призначає, більше було схоже на примушення до прозорості. Ну, 8 місяців, було більш ніж достатньо щоб зробити це у менш напруженій атмосфері.

На сесію було розглянуто багато питань, в т.ч і дискусійних, і щодо продажу землі, і щодо демонтажу пам’ятника. Всі деталі на відео.

ВІДЕО

ДЖЕРЕЛО

1 / 2 Індекс прозорості бюджета 2015
1.   Суми 100%
2.   Вознесенськ 91%
3.   Одеса 77%
4.   Чугуїв 77%
 Показати ще
28. Луцьк 45%
29. Сєвєродонецьк 27%
30. Полтава 23%
31. Здолбунів 18%
32. Чернігів 15%