Прес-анонс вуличної акції «Впливай на бюджет своєї громади!»

14 жовтня 2017 року (субота), з 12.00 до 16.00, за адресою: вул Соборна/В. Морська, м. Миколаїв (знак Св. Миколай) ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» в рамках ЯРМАРКУ-ФЕСТИВАЛЮ НЕДЕРЖАВНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ «Миколаїв – громадський!» буде проведена вулична акція «Впливай на бюджет своєї громади!».

Метою акції є підвищення поінформованості та привернення уваги мешканців м. Миколаєва до проблем місцевих бюджетів, а також спонукання місцевої влади до підвищення прозорості бюджетного процесу та участі в ньому громадськості.

В ході здійснення акції буде проведено:

 інформування миколаївців з основних питань місцевих бюджетів та результатів діяльності громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!». Всі зацікавлені містяни зможуть отримати усні консультації з питань впливу на бюджет міста 2018 р.в, а також просвітницьку поліграфічну продукцію з бюджетних питань.

 запрошення миколаївців до участі в бюджетному процесі. А саме :image6

По-перше, жителі міста зможуть заповнити форму  пропозиції до бюджету м. Миколаєва на 2018 р. Всі зібрані пропозиції будуть узагальнено та у формі звернення громадян скеровані до  міської ради.

По-друге, презентація можливостей мешканцям м. Миколаєва реалізувати громадську ініціативу за кошти міського бюджету участі в рамках міської програми Громадський бюджет. А саме:

Зразок форми проекту розміщено на офіційному сайті Громадського бюджету м. Миколаєва: http://mykolaiv-budget.e-dem.in.ua

Як подати проект https://www.youtube.com/watch?v=H0cJLEaQjZ8

Запрошуємо всіх активних жителів міста та ЗМІ!

Контактна особа для представників ЗМІ: Михайло Золотухін , тел. (067)512-16-32

Акція «Впливай на бюджет своєї громади!» проводиться учасниками Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» одночасно в  різних регіонах України.  Місією партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» є створення умов для ефективного формування та використання місцевих бюджетів в інтересах громад шляхом підвищення доброчесності, прозорості бюджетного процесу та забезпечення участі громадян у ньому. Наразі до складу партнерства входять 39 громадських організацій та ЗМІ з 17 областей України. 

1.   Дрогобич 73%
2.   Чернівці 65%
3.   Краматорськ 58%
4.   Хмільник 58%
 Показати ще
33. Долина 35%
34. Кропивницький 34%
35. Коломия 25%
36. Яремче 24%
37. Ладижин 20%