Нові результати та стимули Новопразької громади

15 листопада, 18:38

12 листопада до Новопразької селищної ради завітала експерт Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Тетяна Романова з результатами «Оцінки прозорості бюджету» громади.

Оцінювання підкріплене даними і спирається на методологію, розроблену Фондом «Східна Європа» спільно з Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» у співпраці з Асоціацією міст України, тому дає більш чітке розуміння, що таке прозорий бюджетний процес та на якому рівні зараз знаходиться бюджетна прозорість громади.

В оцінці прозорості бюджетів взяли участь 106 громад. Ті громади, які набрали найвищі бали по трьох параметрах, отримають нагороду у різних номінаціях. Головну відзнаку – «Кришталь року» – здобуде громада, яка набрала найвищий загальний бал.

Додатково до головних номінацій Програми DOBRE та «U-LEAD з Європою» відібрали низку спеціальних номінацій. Новопразька об’єднана територіальна громада увійшла до двох з них: «Найкращий бюджет для громадян» та «Найбільш креативна інформаційна кампанія збору пропозицій до бюджету».

Зростання показників громади – це спільна праця громадян та органів місцевого самоврядування, які дають нові якісні зміни, підвищують авторитет громади на Всеукраїнському рівні і стимулюють до прогресивних звершень.

 

1.   Дрогобич 73%
2.   Чернівці 65%
3.   Краматорськ 58%
4.   Хмільник 58%
 Показати ще
33. Долина 35%
34. Кропивницький 34%
35. Коломия 25%
36. Яремче 24%
37. Ладижин 20%